Ish-banorja e “Big Brother”, Olta Sheta merr shpesh herë vëmendjen e mediave rozë për shkak të fotove prov okuese që poston në rrjetet sociale me format e saj bom bastike.
Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi iu ka dhënë hapësirë ndjekësve të saj ta komplotojnë ose ta pyesin në “InstaStory”/ Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *