Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj kohën e fundit ka shpeshtuar postimet në rrjetet sociale.

Jo rrallë herë, ajo publikon fotografi nga më të ndryshmet edhe me familjarët e saj.

Është motra e saj, Jehona ajo e cila bukur shpesh merr vëmendjen e të tjerve.

Bukuria e saj është kaq natyrale, dhe për tu lëvduar. /IndeksOnline/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *