Deni Doku, vajza 19-vjeçare që po drejtonte automjetin tip “Smart” pas pë rpl asjes së të cilit humbi jetën mikesha e saj dhe njëherësh e fejuara e të vëllait, është rikthyer në rrjetet sociale me një mesazh prekës.

VIDEO/ Aksidenti tragjik, 22-vjeçarja ishte e fejuar me vëllanë e vajzës së arrestuar, që drejtonte makinën 'Smart'

Ajo ka publikuar një video në Instastory, ku shihet duke shfletuar një album ku ruan kujtimet me 22-vjeçaren Alida Spahiu, e cila humbi jetën në vend pas aksi de ntit.

“Të ndieja tepër. Ti ishe gjëja e parë që e dija që do të kisha gjithë jetën afër. S’do të ketë çast që që s’do të mendoj zemra ime. Dhe do të ndije derisa të kem frymë”, shkruan e pikëlluar Deni Doku.

Aksidenti tragjik në Kamëz! Denisa Doku dënohet me 'arrest shtëpie' nga Gjykata e Tiranës, i hiqet patenta – Dosja AL

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *