Dyshja e njohur, Arbenita dhe Fero janë në pritje të ëmbël, shkruan Gazeta Sinjali.

Burime të “Express Rozë” tregojnë se modelja Arbenita është në muajt e parë të shtatzënisë dhe kjo është arsyeja që ajo nuk është aktive në Instagram.

Ajo nuk po poston fotografi në rrjete sociale duke përfshirë edhe instastory.

Kujtojmë që edhe Fero është larguar nga Instagrami, pasi që ka mbyllur llogarinë.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *