Modelja dhe këngëtarja, Anxhelina Hadërgjonaj, ka publikuar disa fotografi nga ku edhe po kalon pushimet verore.

Anxhelina ka dalë mjaft tërheqëse një këto fotografi, mirëpo nuk ka zbuluar se ku po i kalon këto pushime.

Megjithatë, shihen plazhet me rërë të bardhë.

Anxhelina kohë më parë kishte pozuar pa jelek fare, kjo për shkak të një proteste lidhur me ngrohjen globale.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *