E dashura e reperit Fero është duke i mbajtur fansat në duar.

Arbenita Ismajli modelja e cila jeton dhe vepron në Angli thuajse ccdo ditë gjenë diccka si të kthej sy e vesh kah vetja.

Natyrisht këtë që më së shumti po e arrin falë imazheve e pozave joshëse.

Edhe së fundmi, modelja shfaqet tejet e zjarrtë.

E veshur në një fustan të ngushtë që po ia thekson mahnitshëm linajt e bollshme trupore.

Sa me fat Fero apo jo?/Kosovarja/.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *