Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, është bërë e njohur tashmë për postimet e saj provokuese në rrjetet sociale.
Shpesh ajo publikon foto dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ndërkohë që nuk mungojnë edhe fotot në rroba plazhi.

Së fundmi, Nitaj ndau me ndjekësit e saj në InstaStory disa video atraktive në InstaStory, ku paraqitet në rroba plazhi teksa vinte në pah linjat.


Në një nga videot, Arta shfaqet duke bërë lëvizje provokuese para kamerës, teksa vazhdimisht tregon fizikun e saj të shkëlqyer.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *