Kengetarja Bleona Qereti ka postuar ne rrjetet sociale, nje video ku eshte duke ndjekur nje nga influencerat me te medhenj Amerikane.
Mesa duket Bleona eshte frymezuar aq shume nga influenceri i njohur, sa vendosi te thyeje pllaken te cilen e vendosi ne dy karrige.
Kengetarja u shpreh: “Nuk duroj dot me. Dua ta bej tani“ dhe me pas theu pllaken me nje goditje te vetme.

Per me shume ndiqni videon me poshte:

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *