Këngëtari Blero Muharremi kohë më parë u bë lajm për faktin se shkoi në xhami, për ta falur Namazin e Xhumasë.

Por, ndonëse feja islame nuk e lejon këtë lojë, ai sonte u pa duke luajtur poker, shkruan Indeksonline.

Në fakt, ka qenë vet këngëtari ai i cili në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet duke luajtur këtë lojë, bashkë me disa persona.

Ky ndryshim i madh mes fesë islame dhe kësaj loje, siç duket nuk ka rëndësi për këngëtarin Muharremi./Indeksonline/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *