Moderatorja e dashur për publikun shqiptar Blerona Zeqiri, që na ndërhyrjet estetike është kthyer në fenomen.

Duke humbur pesh, dhe formësuar të pasmet dhe gjoksin Blerona arrin të rrijë në top femrat më të përfolura në mediat rozë, shkruan infokosova.

Bazuar në fotografit e fundit që i ka publikuar në llogarinë e saj instagram, Blerona i është gëzuar suksesit në punë ku ka treguar se ka përfunduar një vitë me sukses.

Blerona shihet e ulur në karrige dhe në fokus i vë të pasmet e formësuar./infokosova

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *