Modelja e famshme, Demi Rose, është një nga emrat e njohur e cila komentohet shumë lidhur me format e saj trupore.

Forma e saj trupore janë fokusi i vetëm duke mos e harruar faktin se ajo publikon shpesh foto pa rroba.

Demi së fundmi ka vendosur ti ngacmojë edhe njëherë fansat, me publikimin e një fotografie në Instagram.

Ajo e ka fotografuar trupin nga afër dhe në sy sigurisht se nuk bien vetëm veshja që po e reklamon mirëpo më shumë format e saj trupore.

Demi Rose ndiket nga më shumë se 15 milionë njerëz në llogarinë e saj në Instagram./Kosovarja

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *