Harrojeni häshäshin, kjo është bima që rritet tek ne dhe kushton 5 mijë euro kilogrami.

Harrojeni häshäshin, kjo është bima që rritet tek ne dhe kushton 5 mijë euro kilogrami.Mendoni se h ashashi është bima e vetme me vlerë për momentin, e cila mund të çojë drejt pasurimit, ose le të themi, ndryshimit të gj endjes ekonomike?Nëse mendoni kështu, na lini t’ju themi se e keni gabim. Ndoshta ju nuk …

HABlT kuksiani: Pas fejese zbuIova se ajo kishte patur të dàshur atë që kam..

Një djalë thotë se sapo i ka dhënë fund fejesës me vajzën që dashuron, pasi kjo e fundit ka patur një histori të me armikun e tij më të madh. Kjo është historia e habitshme e rrëfyer. “Më në fund u fejova me vajzën që doja me gjithë shpirt. Por gjërat nuk shkuan mirë. Them …

Publikohet Një Fotografi E Re E Melisës Dhe Andit, Ngriten Pyetjet Se A Janë Këta Dy Çifti I Vërtetë I “Përputhen”

Fansat e “Përputhen” mendojnë se ka diçka mes Andit dhe Melisës. Fation Kuqari disa puntata më parë kishe akuzuar Melisa Lleshin se ajo ishte përfshirë në marrëdhënie intime me një mashkull tjetër, pa theksuar se nëse personi në fjalë ishte brenda apo jashtë programit, shkruan lajmi.net. E gjithë kjo do të nxiste lindjen e zërave …

Avokatja Shqiptare Mahnit Me Linjat E Saj Trupore

Redona Koci cilësohet si një nga femrat më joshëse të mediave rozë. Koci e cila ka marrë epitetin si avokatja joshëse shqiptare, nuk heziton aspak t’i shfaqë asetet e saj të bollshme. Së fundmi ajo ka vendosur që të relaksohet në një resort skijimi ku shfaqet shumë tërheqse në pink. “Bora e parë është si …

Arta Elezaj Josh Fansat Me Fotografinë E Postuar Në Rrjete Sociale

Arta ka postuar një fotografi në Instagram. Arta Elezaj është ndër femrat më të dëshiruara të ekranit televiziv. Aktorja që u bë shumë shpejtë fytyrë publike, ku nuk heziton të ndajë momente të ndryshme me fansat e saj në Instagram. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë foto nga përditshmëria. Së fundmi ajo …

Si Rrallë Herë Luana Vjollca Pozon Nga Prapa

Moderatorja shqiptare Luana Vjollca po vazhdon të shfaqet tërheqëse. Bukuroshja e emsionit më të ndjekur ‘Shiko kush luan’ shfaqet tërheqese jo vetëm në program por edhe në imazhet e përditshmërisë. Edhe ajo si shumë artiste tjera nuk iu ka shpëtuar ndërhyrjeve estetike, sidomos për ato në fytyrë është kritikuar tepër. Është vënë re se Luana …

Fansat Nuk E Besojnë, Tea Pranon Të Nxjerrë Kontratën Me Përputhen

Pas publikimit të fotove, Tea reagoi me një postim ku nënkuptonte se kishte lënë prova që historia e saj me Beartin të zbulohej. “Kr.imi perfekt nuk ekziston ose ti lë gjurmë që të kapesh”, shkruante Tea krah postimit ku fansat menjëherë e kanë su.lmuar me komente. Tea i është përgjigjur disa prej tyre dhe ndër …

Djali I Cecës Thot Se “Kosova Është….” E JONA”

Velljko Raznatoviq, djali i këngëtares së famshme serbe, Svetlana Raznatovic, e njohur në masë si “Ceca”, ka përdorur sha.rje dhe of.endime të rë.nda ndaj Vladimir Kostiqit, kryetar i Akademisë Serbe të Shkencave dhe Arteve, pasi ky i fundit tha Kosova nuk i përket Serbisë.“Kosova nuk është e jona dhe sa më shpejt që dikush ta …

Dep videoja apo kaliptike/ Rruga hapet më dysh rruga dheu rrëshqet deri në det

Nje pjese e madhe e autostrades “Kalifornia 1” ka rres hqitur në oqean si pasoje e nje stuhie te forte që solli shi dhe borë. Zyrtaret e departamentit te transportit ne Kaliforni thonë se mbetjet rane mbi autostrade çka beri qe infrastruktura të deshtoje. Of iceri i patrulles rrugore John Yerace ishte ne zonen ku …

Tre herë e mundi sëmundjen e ligë/ 17-vjeçarja jep shpirt nga sëmundja e ligë

Aspen Deke, 17 vjeç mposhti 3 herë ka nce rin dhe vd iq pasi u infektua me Covid-19. 17 vjeçarja ka vuajtur nga k an ceri për pjesën më të madhe të jetës së saj dhe ka arritur ta mposhti atë tre herë. Ajo vuante nga leu cemia akute limfoblastike. Vajza kishte rezultuar pozitive me …