Ish-miss universi Trejsi Sejdini është një nga vajzat më superseksi të showbiz-it shqiptar.

Bukuroshja nga Elbasani me postimet e fundit në rrjete sociale ka menduar të “çmend” fansat me një veshje te cuditshme.

Ajo shihet e veshur me rroba te zeza të hapur tek gjoksi dhe kerthizen ne fushë.

Tepër e bukur dhe me forma superseksi, Trejsi ka dashur të ‘ngacmoj’ me disa detaje.

Ajo duket krejt që nuk ka veshur sytjena.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *