Dhimbje e madhe në këtë familje shqipëtare, humbën jetën 3 anëtarë para pak orëve

Një aksident ka ndodhur gjatë orëve të pasdites së sotme.

Sipas informacit paraprak mësohet se si pasojë e këtij aksidenti 6 persona kanë mbetur të pl gosur, dy prej të cilëve janë në gjendje të rëndë.

Me dije bëhet po ashtu se dy makina janë përplasur me njera -tjetrën.

Thuhet se njera prej veturave ishte e tipit bmw ndersa per tjetren nuk ka informacion te sakte, akoma. / 7 sekonda pasi ta hapësh marketingun dhe vazhdo PAMJET EKSKLUZIVE

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *