Kylie theksoi figurën trupore në fustanin super të ngushtë.
Kylie Jenner vazhdon të mbetet ndër emrat më të komentuar të shoubizit ndërkombëtar, shkruan lajmi.net.

Sipërmarrësja bën jetë luksoze dhe këtë nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale, ku edhe ndiqet nga miliona persona.

Këto ditë bukuroshja po e shijon motin e mirë në Los Angeles, ndërsa për ndjekësit solli disa imazhe atraktive.

Ajo pozoi e veshur me një fustan të shkurtër me ngjyrë të verdhë, në të cilin vuri në pah linjat e përsosura trupore.

“Dhjetori në LA”, ka shkruar Kylie, e cila tregoi edhe një herë ndryshimin që ka bërë në dukje, duke u bërë kështu flokëkuqe.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *