Dafina Zeqiri do të publikojë së shpejti këngën e saj më të re, në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe Lumi B, siç raportoi Gazeta Blic. Kujtojmë se Ledri dhe Dafina kanë qenë dikur të dashur, prandaj lind pyetja: Po Sara si e ka pritur këtë bashkëpunim?Partnerja bukuroshe e Ledrit nuk e ka aspak problem bashkëpunimin e tyre, pasi dyshja e kanë lënë pas të shkuarën. Për më tepër Sara i ka shoqëruar gjatë prapaskenave të xhirimeve .

Partnerja bukuroshe e Ledrit nuk e ka aspak problem bashkëpunimin e tyre, pasi dyshja e kanë lënë pas të shkuarën. Për më tepër Sara i ka shoqëruar gjatë prapaskenave të xhirimeve .Dafina ka publikuar në Instastory një foto ku shihet krah Sarës dhe një vajze tjetër. Mesa duket dyshja janë bërë dhe shoqe.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *