Ditën e sotme, Dan djali i Jonida Maliqit feston 9 vjetorin e lindjes. Ajo ka publikuar në Instagram një foto, në të cilën shihet se në qendër të pemës së Krishtlindjes ka vendosur një fotografi të Danit.

Jonida Maliqi zbulon nëse është apo jo në një lidhje me Romeon - Top Channel
“Ti je dhurata me cmuar qe me bekoi Zoti, nuk e ke idene se sa te dua dhe se pa ty ekzistenca ime do te ishte e kote. Qe kur u bere pjese e jetes sime ndjej me fort lumturine, fr iken, dashurine e dhi mbjen. Jeta ime me kalon para syve si nje film me metrazh te shkurter per cdo vit te ditelindjes tende. Te dua drita e syve te mi!”, ka shkruar këngëtarja.

Dani ka ardhur në jetë nga martesa e Jonida Maliqit me ish-bashkëshortin e saj, Gent Prizrenin. E ftuar para disa javësh në “E diela shqiptare”, këngëtarja tregoi se për të ka qenë vërtetë një sf idë e madhe, që të rriste një fëmijë e vetme pas divorcit.
Jonida Maliqi - Albania - Tel Aviv 2019 - Eurovision Song Contest
Jonida Maliqi surprizohet nga i biri, dhurata e bukur që i ka bërë/ FOTO - pernenat.al

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *