Gjatë xhirimeve të spektaklit “Klanifornia”, nuk mungojnë batutat, të qeshurat dhe lojërat që aktorët i bëjnë njëri-tjetrit. Së fundmi aktori Visjan Ukcenaj ka trembur moderatoren Marina Vjollca dhe reagimin e saj e ka publikuar me video në Instagram.Ndjekësit e kanë pritur me shumë të qeshura këtë moment. Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:/ Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *