Pak ditë më parë bënë xhiron e mediave disa pamje ku konkurrentja e “Përputhen”, Ana u pa në shoqërinë e reperit “Bardhi”, i njohur nga hiti “Betohemi”.

Dyshja dukeshin shumë të afërt në shoqërinë e njëri-tjetrit, duke folur dhe duke qeshur. Tani “Prive” i ka kapur sërish mat Anën dhe Bardhin teksa dilnin nga makina dhe kjo ka ngritur pikëpytje mbi raportin e tyre. Shoqëri apo diçka më shumë? Për sa kohë dy emrat nuk po flasin, dyshimet mbeten.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *