Këngëtarja nga Shqipëria Enca Haxhia cilësohet si një nga femrat më të pëlqyera në skenën e muzikës.

Ajo është e angazhuar shumë në profesionin e saj në muzikë.

Në secilën paraqitje nuk është e mundur të mos reklamoj të pasmet dhe gjoksin, për të cilin komentohet shumë si nga fansat po ashtu edhe nga kolegët e saj.

Kohëve të fundit është shpërndarë sëmundja e koronavirusit ku të gjithë po marrin masa mbrojtëse.

E këtë situatë Enca po e shfrytëzon për të bërë sarkazëm.

Në imazhin e publikuar së fundmi ajo u paraqit me një fustan që theksoj mirë linjat duke shkruar:

“Po ju sjell pak ngjyre ne feed ne kto dite bardhe e zi”./Kosovarja/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *