Ka vdekur në moshën 18 vjeçarja Anjeza Ibërdemaj, e cila ishte aksidentuar para tre muajve,përcjell LajmeKosovare.com

Dërguar nga një familjare e Anjezës
G.I

Me date 02.10.2020, Anjeza duke u kthyer nga shkolla u aksidentua nga nje veture me shpejtesi te madhe, te cilen po e ngiste nje i ri, duke i shkaktuar lendime te renda ne trup dhe ne koke. Prej asaj dite, Anjeza ishte ne gjendje tejet te rende duke luftuar per jete, mirpo me 22.12.2020 e humbi betejen.

😢😢 Shpirti yt i bardh pushoft i qete o engjulli jone i bukur.😢ti zemren na e coptove e ike per ne amshim e le nan e babe me dhimbje pa ngushellim,le vlla e moter me mall per ty😢l.Qofsh lulja ma e bukur e Xhenetit o shpirt bardh😢😢do te t’kujtoojm me mall Qdohere.

Uroj qe ky mesazh te jet edhe nje lloj mesimi per te gjithe, te kemi kujdes ne komunikacion. Nje humbje sekondeshe e kontrollit tone mund ta dergoje dike ne pragun e vdekjes….

Si familjare e Anjezes ju lutem qe te VOZITNI ME KUJDES QE TE MOS T’JU NDODH JUVE APO FAMILJES TUAJ NJE RAST SI KY QE NA NDODHI DHE NEVE.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *