Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është një nga emrat e ekranit mjaft e komentuar.

Luana përveç emisionit, është mjaft aktive në rrjete sociale.

Fotot që i publikon në Instagram marrin vëmendje të fansave e edhe të publikut në përgjithësi.

Së fundmi ajo tërhoqi me veshjen që kishte zgjedhur për “Shiko kush luan”, ndërsa ky kombinim kushton hiç më pak se dy mijë euro.

Kjo u bë e ditur nga faqja online ‘Shqip Closet’.

Sipas saj, fustani satin i ‘Tabja’ i Luanës kushton 156 euro, taket e markës ‘Louboutin’ 575 euro si dhe bizhuteritë e saj kapin vlerën e 1245 euro.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *