Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në zonën e Babrrusë.
Policia raporton se në rrugën “Halit Haxhia” në Babrru, është gjetur nga vëllai i tij, i ve tëv arur në banesë shtetasi A.M., 25 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Top Channel

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *