Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, është ndër emrat më të komentuar të showbizit.

Ajo sefundmi ka qen e komentuar shume per fotot e nxehta qe po sjell cdo dite nga pushimet, si dhe per nje emision ku ishte e ftuar per te rrefyer per jeten e saj personale dhe profesionale. / Hap Pamjet Ekskluzive pasi ta tejkalosh marketingun

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *