Xhensila Myrtezaj eshte nje nga kengetaret me te dashura per publikun shqiptar. Ajo ka arritur te marr pelqimin e shume ndjeksave me zerin e saj fantastik.

Foto nga fejesa e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt, si dukej çifti kur ishin ende adoleshentë

Kengetarja e njohur eshte e martuar me aktorin e humorit Besart Kallaku me te cilin ka edhe nje femije.
Ne llogarine e saj ne ‘Instagram’ ajo ka publikuar disa foto nga fejesa e saj me Besin.

Xhensila shfaqet me nje fustan bojeqielli dhe me vetulla te holla ndersa Besi me kostum. Ceremonia e fejeses se tyre ka qene mjaft private.
Paraqitja e tyre duket shume ndryshe nga si ata jane sot. Te dy duken me te rinj, por simpatike dhe te lumtur ne pranine e njeri-tjetrit.

Xhensila dhe Besi vazhdon te jene te dashuruar dhe kete e kane pohuar te dy ne daljet e tyre publike. Secili prej tyre tani vazhdon jeten dhe karrieren artistike te mbushur me shume projekte te reja.

Ju kujtohen Xhensila dhe Bes Kallaku ditën e fejesës së tyre? (Foto) - Lajmet e fundit - Zëri

Xhensila Feston 20-Vjetorin Dhe 2-Vjetorin E Fejesës

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *