Kengetarja e njohur Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez jane fotografuar në Nikki Beach në St Tropez ditet e fundit, ku kishin shkuar për të festuan ditëlindjen e 60 të Magic Johnson.

Jennifer kishe veshur nje fund te care ne ane, qe rrezi konte t’i nxirrte ne pah pjeset in time. Me nje ngjyre lekure te bronxte dhe me një këmishë të bardhë ajo dukej tepër joshese./ Ju ftojmë të hapni markentingun për pak sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *