Erjona Sulejmani, ish-gruaja e futbollistit kosovar, Blerim Xhemaili, është bërë shumë aktive në rrjetet sociale.

Por, me fotografinë e fundit që e ka hedhur në Instagram, ajo ka habitur gjithë ata që e ndjekin.

Erjona shihet se ka dalur vetëm me peshqir në trup dhe në kokë, duke mos i lënë shumë vend imagjinatës.

Një imazh si ky, padyshim që u komentua në forma nga më të ndryshmet./Indeksonline/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *