Kanë arritur të jenë çifti më i komentuar nga mediet rozë.

Falë dashurisë dhe respektit që kanë ndaj njëri tjetrit, ata publikojnë foto të ndryshme duke treguar se kanë një jetë të lumtur së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Sigurisht që ka pasur kureshtje sa i për këtë lidhjes së çiftit, se kur ia kanë filluar këtë lidhje dashurie.

Ermira përmes një imazhi që shpërndau në rrjetin social tregojë një moment të bukur, ku para 2 viteve ata kishin filluar takimet e dashurisë.

Moment emocionues ky për të dytë, ku nga dashuria e tyre erdhi në jetë edhe djali, Guerili./Kosovarja/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *