Ai nje nga politikanet qe ka bere histori Fatos Nano vjen sërish në vëmendjen e medias e publikut por kete here eshte ndryshe dhe ja se sa eshte rritur djali i tij.

Klajdi Nano, ka postuar një foto në Instagramin e tij duke na e risjellë sërish në vëmendje marrëdhënien e tyre të veçantë.

Nga një fëmijë i vogël, Klajdi tashmë është bërë burrë dhe së bashku me të atin kanë pozuar në këtë foto. Klajdi, djali i Xhoana Nanos është birësuar nga bashkëshorti i saj Fatos Nano në moshën 14 vjeçare.

Artur Muharremi, ish bashkëshorti i Xhoanës i dha asokohe pëlqimin gj ykatës që djali i tij të birësohej.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *