Historia er.otike e një vajze të re po bën namin në rrjet. Eksperienca e saj i ka shokuar ndjekësit e rrjete sociale!

Ja letra: Nje dite isha me shoqen time e po pinim kafe si gjithmon isha e lyer e rregulluar por ate dite kisha veshur nje fustan super te ngushte qe mi tregonte te gjitha format e trupit ( gjoksin e kam mesatar ndersa per te pasmet nuk qahem i kam fikse sic cdo femer do i donte , jam e gjat dhe e dobet ) . Po ate dite ne tavolin perballe nesh ishin dy cuna njeri ishte shum i bukur me nje trup perfekt i gjat me pak fjale me pelqeu , ky vazhdimisht shikonte nga ne nejse un me shoqen time pik kafe e ne momentin qe donim te paguanim kamarieri na tha qe i keni te paguara nga manaxheri lokalit (ishte ai cuni qe po na shikonte ).

E ne buzqeshem i tham kamarierit flm e ikem … Me shoqen time kemi shkuar dhe nja dy her te tjera prap ai na vezhgonte … Heren e trete qe shkuAm tek fatura ishte i shenuar nje numer telefoni un e pashe pasi kamarieri ma dha faturen ne dore , ishte nr manaxherit . Ate dite kur vajta ne shtepi ne darke e telefonova ate nr e kuptova qe ishte ai dhe ate naten biseduam gjat u njohem dhe lam te takoheshim .

Ai me tha qe te pinim kafe pasi te mbaronte punen nese kisha mundesi Mua ai me pelqente shum dhe pranova direkt e lam te takoheshim te nsr ne darke pasi te mbyllte lokalin dhe ashtu bera . U vesha u rregullova bukur e ika ta takoja kisha veshur nje fustan me dekolte te hapur e pak sa i shkurter . Ika me taksi te lokali i tij e ishte vetem asnje tjeter po me priste ne tavolin ne momentin qe hyra un u ngrit erdhi me puthi ne faqe e me shtrengoi per beli . Pastaj mbylli deren i uli dritat e po rrinim ukur duke bere mhb pasi me ofroi nje pije ai u afrua me afer e me tregoi qe i kisha pelqyer qe diten e pare qe mkishte pare e kshu duke biseduar me pyeti nese kisha te dashur apo jo inthash qe jo as ai nuk kishte . Filloi duke me bere komplimente e ngadale e kaloi krahun pas meje e me afroi drejt vetes un nuk flisja vetem buzqesha pak te them te drejten po vdisja ta puthja nje here .

Madje ai me afroi aq shum sa me puthi ne buze dhe un ju pergjigja puthjes pastaj mfuti llapen e kshu vazhduam duke u puthur pa folur duke me puthur ai vendosi doren tek kofshat e mia e po me ferkonte duke me ferkuar e ngriti doren me lart e futi mes kofshave te mua un po e shijoja ne maksimun filloi duke me puth nga qafa e me tha qe qenke shum e embel e ngadale me hapi zingjirin e fustanit ne nje moment i thash mos ai ndaloi e tha cfar ka i thash eshte akoma heret per kte gje ai me tha jo pasi eshte dicka qe e deshirojme te dy e me puthi ngadal me hoqi fustanin e filloi te me puthte ne trup ne nje moment hoqi bluzen un ngadal i hapa zinxhirin e pantallonave futa doren tek bokset e tij po cte shifja…

E beme tere naten. Pastaj u pastruam e i thash qe dua ta bejme ne tavolin se e kam shum qef ai u afrua duke me puthur me kapi ne krah e me afroi tek nje tavoline qe ishte pak e larte ne shtriu siper filloj te me puthte trupin un hapa kembet e ia vendosa tek super ai me futi gjuhen…

I gjith trupi me dridhej…E pastaj u pastruam u veshem e me tha qe kishte kaluar shum mire me mua e me percolli deri ne shpi qe nga ajo nate takohemi perseri bashke e kalojme shum momente te bukura bashke e provojm dhe gjera te reja.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *