Moderatorja e cila u rrit në sytë e publikut, ka pohuar se nuk merr më kënaqësi nga emisioni “Portokalli”, ndaj do të duhet të ndodhë një çudi e madhe që ta shohim sërish në ekran.

Foto/ Xhemi Shehu prezanton për herë të parë bashkëshortin e saj biznesmen

Tashmë, Xhemi do t’i përkushtohet bashkëshortit dhe dy djemve dhe shprehet se e ka mbyllur njëherë e mirë me televizionin.

“Kam bërë edhe programe të tjera, që nuk është se më kanë ngjallur ndonjëfarë interesi ose më kanë dhënë ndonjë kënaqësi. I kam bërë se duheshin, por jo nga pasioni apo dëshira. I bëja, sepse doja të rikthehesha në ‘Portokalli. Prandaj dhe u tërhoqa nga ‘Portokallia’ sepse s’po merrja më kënaqësi, dhe prandaj po them duhet të ndodhë ndonjë çudi që unë të rikthehem prapë, gjithmonë në një format të ngjashëm me ‘Portokalli’-në.

Nuk kam fare ambicien që të bëj programe të tjera. Kështu që me shumë gjasa i bie që unë jam tërhequr dhe e kam mbyllur njëherë e mirë me televizionin, sepse nuk është se mendoj se do bëhet diçka po aq e mirë sesa ‘Portokalli’-a dikur, sepse kjo që po shohim tani nuk mendoj se është maksimumi i atij spektakli. Ose mbase dhe është ezauruar dhe me kohën… Nuk e di, nuk di çfarë të them, por nuk më tërheq më”.- ka treguar ajo.

“Po, ika si mami e dy djemve dhe për këtë jam shumë e lumtur, sepse nuk është se puna më mbajti pe ng që të zhvilloja jetën time. Krijova familjen, që mendoj që është gjëja më e rëndësishme në jetë dhe puna i shërben asaj. Nuk është se kam sak rifi kuar gjërat më thelbësore në jetë për hir të punës”.- ka thënë më tej moderatorja.

Sa shumë janë rritur, Xhemi Shehu fotografon dy djemtë e saj bashkë | SHKODER.INFO

E BUJSHME/ Xhemi Shehu largohet nga Top-Channel, braktis karrierën 17-vjeçare në televizon, ja me çfarë do merret moderatorja – Dosja AL

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *