Modelja bukuroshe Kejvina Kthella ishte e ftuara e rradhës në rubrikën “After Party” të Luana Vjollcës. Ajo iu përgjigj pyetjeve të ndryshme nga jeta private.

Kejvina zbuloi se është vetëm dhe aktualisht nuk ka asnjë mashkull në jetën e saj. “Jam single”, u përgjigj ajo.

Gjatë “pyetësorit”, modelja zbuloi dhe disa detaje in time. Ajo tha se i pëlqejnë puthjet në qafë dhe meshkujt pa mjekërr. Po ashtu, Kejvina rrëfeu se i pëlqejnë të brendshmet e thjeshta dhe në dush preferon të lahet vetëm, e shtrirë në vaskë me petale.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *