Medina Kokollari është kunata e motrave Mustafa, të njohura në publik tash e sa vite.

Medina përcillet shumë nga ndjekësit shumë sidomos pasi ishte pjesëmmarrëse në një klip të kunatave.

Ajo cilësohet si një femër e bukur dhe mjaft me stil.
Por së fundmi ka marrë vëmendje me pozat joshëse.


E veshur më një fustan të shkurtër Medina, pozon atraktive në veturë./Kosovarja/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *