Moderatorja e njohur Arbana Osmani u be nene per here te dyte me nje rreth nje muaj me pare. Ajo dhe parneri i saj, Eduart Grishaj vendosen t’a pagezonin me emrin e vecante, Diell.

Arbana eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku vazhdimisht poston foto nga perditshmeria e saj. Pak kohe me pare ajo ka publikuar nje foto teksa ishte me djalin e saj Jonin prane nje akuariumi gjigand.

Ndersa ne foton tjeter, moderatorja e njohur shfaqet me kapelen e te birit ne koke dhe mjaft e qeshur. Nje ndjekese ka reaguar keq pikerisht nga buzeqeshja e Arbanes. Moderatorja e ka publikuar kete foto ne te cilen duket edhe komenti negativ i ndjekeses.

“Kur qesh dhe ti me keto dhembe si qen, s’e di d.m.th”, shkruan ndjekesja.

Arbana i eshte pergjigjur menjehere duke i shkruajtur: “Kurre nuk do te ndaloj se qeshur, me fal.”

“Por pavaresisht ndonjeres qe duhet per hudher, kam ndjekesit me te sjellshem ne bote”, shkruan moderatorja ne nje tjeter foto te publikuar duke buzeqeshur.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *