Valltarja Kallashi tash e sa kohe është në qendër të mediave rozë.
Ajo pa dyshimë se njihet për format e saj perfekt të trupi ku çdo kush mundë të ia ka lakminë, shkruan infokosova.

Kallashin pa dyshim së mund të jetë ‘ëndërr’ po shumë kënd ta takoj e lere ma ta ketë mundësin me puth.
Ky është mashkulli i cili arrin ta rr.ëmbej një puthje nga Kallashi dhe më pas ta publikon./InfoKosova

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *