Një yll i televizionit në Rusi, nuni i së cilës besohet se është Vlad imir Pu tin, dha një shfaqje tejet e r.o.t ik…e në. dasmën e saj.

37-vjeçarja Ksenia Sobchak u martua me producentin televiziv Konstantin Bogomolov fundjavën e shkuar.

Banketi i dasmës u mbajt brenda mureve të Muzeut të Moskës, një prej muzeve më të vjetër në kryeqytetin rus.

Megjithatë përtej dasmës madhështore, pamjet nga ceremonia martesore me dyer të mbyl lura, ishin ato që tërhoqën më shumë vëmendje. Shkak u bë performanca e pa za ko ntë e Ksenias.

Ku ajo vallzoi ne menyre jashtezakonisht provokuse dhe artistike mirepo vjerrit lan dasmen ne mes te festes.
arsyeja a thua ?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *