LDK konsideron se është partia më e mirë për të udhëhequr me qeverinë e re të Republikës.

Në një njoftim për media, partia e Isa Mustafës ka bërë të ditur për takimin e sotëm të kryesisë së ngushtë.

“Sot, është mbajtur mbledhja e Kryesisë së LDK-së, ku është diskutuar për zhvillimet politike në vend.

Po ashtu janë diskutuar kriteret dhe lista zgjedhore me kandidatët për deputetë.

Lidhja Demokratike e Kosovës është e bindur se është zgjedhja më e mirë dhe këto zgjedhje do të dal fituese”, thuhet në njoftimin e tyre. /Indeksonline/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *