Këngëtarja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, duket se po e shijon tejet shumë këtë periudhë.
Ajo ka ndërprerë thuajse të gjitha aktivitetet e saj muzikore që pas shpërthimit të pandemisë coronavirus.

Moderatorja e shndërruar në këngëtare, Luana Vjollca, së fundmi ka ndarë edhe një foto të bukur, ku është shfaqur tejet sensitive.

Duke parë kështu, atëherë çfarë i mbeti pa na treguar?/Kosovarja/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *