Emri saj u bë pjesë e shoubizit vite më parë, atëherë kur ajo dhe Majk filluan lidhjen që bëri zhurmë mediatike. Çifti ndanë rrugët e tyre pas shumë mosmarrëveshjeve e keqkuptimeve, siç ndodhin në çdo lidhje.

E si shenjë e gjithë asaj dashurie të madhe mbeti djali i tyre Roani. Kohët e fundit po përflitet se çifti mund të jenë pajtuar, pasi që Majk postoi një video të Majlindes me djalin.

Por se si qëndron e vërteta mbetet të shihet. Ndërkohë që Majlinda, nuk ndalet së postuari imazhe atraktive. E sot e veshur me setër të kuqe, ku ka kombinuar edhe lipstikun e buzëve po duket e mrekullueshme./Kosovarja/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *