Banorja e “Big Brother” Franceksa Jaçe ka pës uar një aks ident ditën e sotme në Vlorë.

Automjeti tip “BMW” qenë me shp ejtësi të madhe kur ka dalë nga autostrada dhe për pasojë është pë rmbysur. Fatmirësisht nuk ka pasur të pla g osur dhe Jaçe nuk ka pësuar asnjë dëm tim.

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 12:40, në vendin e quajtur “Rret hrrotullimi i Nartës”, një automjet i markës “BMË” me drejtuese shtetasen F. J., 27 vjeçe, banuese në Vlorë, ka dalë nga rruga, duke shkaktuar vetëm dë me materiale. Në vendngjarje ndodhet grupi he timor, i cili po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *