Ajo u bë e famshme falë ‘çmendurive’ të saj në shfaqjen e reality MTV, Geordie Shore.

Siç e shihni, Chloe Ferry, shijoi një natë tjetër në klubin e natës Bijoux në Newcastle me miqtë e saj të Geordie Shore, Bethan Kershaw dhe Beau Brennan.

Modelja, 25 vjeçare, ‘ngriti temperaturat’ teksa shfaqi fizikun e saj me veshjet provokuese, ku kishte lënë gjithë kurrizin jashtë.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *