Këngëtari shumë i dashur për publikun, Meda ka humbur një ndër njerëzit më të shtrenjtë për të. Bëhet fjalë për tezen e tij, e cila është ndarë nga jeta.

Lajmin e hidhur e ka bërë të ditur vetë këngëtari, me anë të një njoftimi në rrjete sociale. Ai ka publikuar një foto pranë tezes, duke shkruar se do e ruajnë gjithmonë në zemër.

“U ndave nga ne por malli dhe dhembja per ty kurre nuk do te shuhen tezja ime. Gjithmone do te mbetesh ne zemren time edhe pse ike pa thene lamtumire, do te dua edhe me shume se sa te kam dashur! Zoti te dergofte në Xhehnet! ”

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *