Këngëtarja Mihrije Braha çdoherë është komentuar për pamjen e saj dhe për faktin që nuk po plaket.

Së fundmi, ajo në Instagram, ajo hodhi disa fotografi, ku shihet e veshur me fustan të kuq dhe dukej shumë elegante, shkruan Indeksonline.

Gjëja që ra në sy, është fytyra e saj, të cilën këngëtarja e ka bërë ‘akull’ me fotoshop.

Mirëpo, nëse e krahasojmë me një fotografi më të vjetër të saj, vërejmë bengun që ka në ballë, disa rrudha te sytë.

Shikoni fotot dhe bëjeni krahasimin./Indeksonline/

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *