Trejsi Sejdini është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit, jo vetëm për fotot pr ovokuese, por edhe deklaratat e saj.

Bukuroshja ishte e ftuar së fundmi në “Prive”, në një intervistë 60-sekondëshe, ku iu përgjigj dhe pyetjeve pikante.

Trejsi pohoi se do pranonte të luante në një film me skena të n xehta për 1 milion euro. Modelja zbuloi se lidhja më e gjatë e saj ka zgjatur katër vjet. Ajo mohoi lidhjen e përfolur me Don Xhonin duke treguar se kanë bashkëpunuar vetëm për klipi.

Ndërsa pyetjes se cila Miss shqiptar i duket më e bukur se vetja, Trejsi u përgjigj: Adrola Dushi.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *