Xhensila Myrtezaj eshte nje nder kengetaret me te dashura te publikut shqiptar, si dhe nje mama shume perfekte , bashkeshorte po ashtu .

Perkrah Besart Kallakut, aktorit te famshem ,te dy bejne nje nder ciftet me te suksesshem dhe te spikatur ne personazhet e njohur VIP ne Shqiperi.

Kohet e fundit , shpesh Xhensila ka postuar ne rrjetin social foto nga rutina e punes por nuk kane munguar as fotot perkrah partnerit te saj te jetes.Ajo spikat ne keto foto me barkun fiber dhe super linja.

E veshur ne streqe dhe nje kombinim perfekt me ‘trikon’ qe ka veshur lart, ajo duket shume e buzeqeshur prane Besit, perkrah partnerit te saj te jetes.

Kujtojme qe cifti e bekoi dashurine e tyre me nje femije, Ajken, vogelushen e vogel qe duket se ne tipare i ka ngjare mamase se saj.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *