Arbenita Ismajli është një nga modelet më të komentuara dhe të pëlqyera në rrjete sociale. Një impakt të madh tek fama e saj padyshim ka dhënë dhe lidhja me reperin Fero.
E dashura e reperit, së fundmi është duke shijuar pushimet në Greqi, nga ku nuk ka ngurruar që të publikojë foto të “nxehta”.
Bukuroshja brune është shfaqur me bikini mjaft të ngushta, të cilat ia nxjerrin më në pah belin e hollë dhe format “perfekte”. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *