Këngëtarja Enca Haxhia siç duket shumë dhurata nga ndjekësit e njerëzit e saj.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka hedhur një fotografi ku shihet e rrethuar me dhurata

Madje, edhe vet ngjante si e tillë, pasi, ka vënë një fiongo në kokë.

E veshur me një fustan të bardhë, transparent, në këtë imazh Enca dukej si një vajzë e vogël dhe e lumtur.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *