Dy vite me pare, kengetarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bene prinder te nje vajze. Cifti i njohur i showbiz-it e pagezuan vogelushen me emrin e vecante tipik shqiptar, Ajka.

Kengetaren qe pas lindjes se Ajkes e kemi pare shume te rezervuar ne rrjetet sociale dhe aq me pak qe te postonte foto te vogelushes.

Dyshja e embel ka treguar shpesh sesa shume e ka ndryshuar Ajka jeten e tyre. Me ane te postimeve ne ‘Instagram’, Xhensila ka treguar se e ka nisur fundjaven krah vogelushes se saj.

Ajo ka zgjedhur te shijoje ngjyrat e vjeshtes dhe bukurite e natyres.

“Bota shihet me syte e tu. #Ajkashpirtit #Celsizemres” ka shkruar Xhensila krah fotove.

Kujtojme se kengetarja e njohur beri dhe nje tatuazh te vecante dedikuar se bijes pak kohe me pare. Ajo gdhendi shkronjat e emrit te saj ne te dyja duart dhe kur i bashkon per t’u lutur formohet emri Ajka.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *