Demi Rose është emër i njohur për mediat rozë.
Demi Rose mbetet emër mjaft i komentuar në mediat rozë, bukuroshja ka publikuar një tjetër foto me të cilën joshë ndjekësit.


Ajo ndau një imazh nga ballkoni ku shfaqej e mbështjellë me një peshqir i cili gati sa nuk ia nxori në shesh komplet gjoksin britanikes Rose.

Demi shquhet për lin.jat e përkryera tru.pore dhe imazhe të tilla zgjojnë interesim të madh tek fansat e saj që sjan më pak se 13 milionë.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *