Këngëtarja e njohur shqiptare Genta Ismajli, që nga viti 2004 u fut për t’u bërë një nga yjet e skenës muzikore shqiptare.

Me këngët dhe videoklipet që ka publikuar ndër vite, ajo ka bërë për vete një numër të madh të fansave.

Së fundmi ajo ka qenë në fokus të mediave rozë, për shkak të lidhjes së saj me biznismenin turk, Hysen Usta.

Së fundmi Genta ka publikuar një fotografi ku shihet pranë makinave luksoze, me një dhuratë mbi makinë, ku ka shkruar “Të dua!”, dedikuar të dashurit të saj.

Kujtojmë se Genta ka qenë mjaft e përfolur nga publiku dhe mediat rozë për këtë lidhje, por ajo pa hezitim po e ek,spoz,on vazhdimisht lumturinë e saj pranë partnerit të ri.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *